Oglądasz zlecenie płatności dla:

Pomoce edukacyjne - wszystkie grupy + karta odpowiedzi

Pomoce edukacyjne wybrane na stronie internetowej sprawdziany.net. W skład pomocy edukacyjnych wchodzą: materiały wspomagające naukę do sprawdzianu - podzielone na wszystkie dostępne grupy dla wybranego tematu. Karta odpowiedzi wspomagająca kontrolowanie postępów w nauce. Inne dodatkowe opisane na stronie sprawdziany.net.

Data utworzenia:
Status płatności: online
Wygenerowany przez: sprawdziany.net

Płatności Online

Bezpieczeństwo

Wszystkie dane podajemy w zabezpieczonym środowisku, w którym mamy pewność, że dokonywana transakcja jest w pełni zabezpieczona.

Szybkość

Klient niemal natychmiast po dokonaniu płatności dostaje informację, że płatność została dokonana prawidłowo lub odrzucona.

Niezawodność

System płatności pozostaje niezawodny przez cały czas dzięki współpracy z firmą obsługującą płatności online.

Wygoda

Korzystając z płatności online nie trzeba wypełniać żadnego formularza przelewu, wszystkie dane są uzupełniane automatycznie, dzięki czemu wyeliminowane zostało także ryzyko popełnienia błędu przy podawaniu danych do przelewu.

Formy płatności

Najczęściej możesz spotkać się z następującymi sposobami płatności do wyboru: e-przelew, tradycyjny przelew bankowy, płatność kartą, BLIK,PayPal – wirtualny portfel

Premium SMS

Możesz zapłacić za usługę szybko i wygodnie korzystając ze swojego telefonu.

Opinie klientów

Partnerzy

Płatność SMS Premium

Opłać swoje zamówienie wysyłając SMS Premium zgodnie z informacją podaną poniżej. Otrzymany kod PIN wpisz w poniższe pole a następnie potwierdź klikając w przycisk Zatwierdź kod PIN

Wyślij SMS o treści: SIM.SPRAWDZIAN na numer: 92555

*Kliknij w SIM.SPRAWDZIAN, aby automatycznie dodać treść SMS!

Koszt usługi SMS Premium to 30,75 zł
Po opłaceniu zamówienia, na twój telefon zostanie wysłany SMS zwrotny z kodem PIN. Zachowaj ten SMS do ewentualnej Reklamacji.

Po opłaceniu zamówienia na stronie płatności tpay zaczekaj, aż zostaniesz automatycznie przekierowany do naszej strony lub w niektórych przypadkach kliknij link Wróć do sklepu

Koszt usługi to 25.00 zł
Po opłaceniu zamówienia, na twój adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie tej transakcji. Zachowaj je do ewentualnej Reklamacji.